Yenibosna Temizlikçi

Yenibosnadeki ev ve ofis temizliklikleriniz için yardımcı bayan temizlikçi mi arıyorsunuz ? Şimdiye kadar hizmet aldığınız yerler sizi tatmin etmiyor mu ? İş takibi yapılmıyor ve memnuniyetiniz önemsenmiyor mu ? O halde Türkiye'nin en iyi online temizlik şirketi elemanyonlendir.com ile tanışmamışssınızdır. Rezervasyon ve bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz; 0850 302 80 60

Yenibosna Gündelikçi Bayan

Kimlik bilgileri doğrulanan Yenibosna gündelik temizlik elemanları, temizlikçi bayanlar, sizler için eleman yönlendir denetiminden geçmiş deneyimli ve profesyonel temizlikçilerden oluşmaktadır. Yenibosna ve çevre semtlerden yönlendirilen gündelik temizlikçiler evinize gelmeden daha önce birçok yere yönlendirilmiş müşteri memnuniyetini kazanmış birçok teste tabi tutulmuş kişilerdir.

Yenibosna Temizlik Şirketi

Size en yakın referanslı, güvenilir ve uygun Yenibosna temizlik şirketlerine elemanyonlendir.com ile ulaşın. Eleman Yönlendir sizler için temizlik firmalarını yönlendirdiği işlerde denetler ve sizlerin maksimum hizmeti minimum maaliyetlerle almanızı sağlar. Pro+ temizlikçi özelliği ile memnun kalmanız durumunda ücretsiz olarak tekrar temizlik elemanı yönlendirmesi yapılmaktadır.

Yenibosna TEMİZLİKÇİ

Genel Detaylar

Kaç Kişi Gelsin ?

Eklemek İstedikleriniz

Adres ve İletişim Bilgilerin

Kullanıcı & Gizlilik sözleşmesini kabul Ediyorum.

Yenibosna TEMİZLİKÇİ / Yenibosna EV TEMİZLİĞİ

Elemanyonlendir.com olarak evinize Yenibosna içindeki ya da en yakın lokasyondan güvenilir ve referanslı temizlikçileri yönlendirmekteyiz. Sizde evinizi güvenilir, referanslı temizlikçilere temizletmek istiyorsanız 0850 302 80 60 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli.


Yenibosna Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları, Yenibosna deki Temizlik firmaları yada temizlik şirketlerinden alacağınız hizmet geleneksel yöntemlerle ya da temizlik keşifleri ile şekillenmekteyken; elemanyonlendir.com da saatlik temizlikçi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şimdiye kadar temizlik firmaları ya da temizlik şirketleri nden aldığınız hizmetlerde bir fiyat standardı yoktu.  Genel bir temizlik ya da tam detaylı bir temizlik istediğiniz de aynı ücreti ödüyor olabilirsdiniz. Yani 1+1 ile 2+1 ev temizliği ev temizliği fiyatı aynı olabilir. Elemanyonlendir.com da ise gelecek kişi ve saatleriniz siz belirleyebilir ihtiyacınıza göre temizlik talebinde bulunabilirsiniz. Sizde Yenibosna ve çevresindeki evleriniz ve ofis temizlikleriniz için fiyatları yapılacak olan işe göre değişen fiyatlandırma ve gelecek olan personelin deneyim ve puanlamasına göre temizlik hizmeti almak istiyorsanız. elemanyonlendir.com u tercih edebilrisiniz


Yenibosna Referanslı Temizlikçi

Yenibosna referanslı temizlikçi hizmetinden faydalanmak için 08503028060 numaralı telefondan elemanyonlendir.com ekibine ulaşmanız yeterli. Bizler sizin için Yenibosna’deki temizlikçiler arasından uygun fiyatlı, güvenilir ve referanslı temizlikçileri sizin için buluyoruz. Yıllardır çalıştığımız referanslı temizlikçileri istediğiniz gün ve saatte sizlere yönlendiriyoruz.

Yenibosna Uygun Fiyatlı Temizlikçi Yenibosna uygun fiyatlı temizlikçi arıyor fakat bulamıyorsanız, yada evinizi emanet etmeye korkuyorsanız bize ulaşmanız yeterli. Yenibosna’de uygun fiyatlı temizlikçiler arasından en güvenilir ve referanslı olanı sizler için yönlendirebiliriz.


Yenibosna Gündelikçi / Yenibosna Gündelik Temizlikçi Yenibosna gündelikçi eleman ihtiyacınızı çözmek adına Yenibosna’deki yüzlerce gündelikçi ile tek tek görüşmek yerine sadece tek bir tıkla yüzlerce Yenibosna Gündelikçi arasından en iyisini sizler için seçmemizi sağlayabilirsiniz.


Yenibosna Ofis Temizliği İşlerinizin arasında ofisinizin temizliğini de dert etmeyin. Yenibosna Ofis Temizliği hizmetimizden faydalanmak için sadece birkaç dakikanızı ayırarak bize ulaşmanız yeterli. Akabininde biz sizler için

Yenibosna’de ofis temizliği yapan eleman
lar arasından en iyilerini seçip ofisinize yönlendirmesini sağlarız. Memnun kaldığınız elemanların düzenli olarak Haftalık Ofis Temizliği, yada Aylık Ofis Temizliği hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Temizliğe Neler Dahil?
Yenibosna Temizlikçi Bayan çağırdığınızda vakit yettiğince aşağıdaki temizlik işlemleri sizler için yapılır.

Camlar çekçek yardımıyla iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil) yapılmaktadır.

Evinizdeki veya ofisinizdeki lamba, priz, tablo, rafların temizliği yapılmaktadır.

Halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi yapılmaktadır.

Kapılarınızın temizliği ve silinmesi yapılmaktadır.

Parkelerdeki tozlar süpürge yardımıyla çekilir, paspasla veya elle silimi gerçekleştirilir.

slak zeminler (fayans, seramik, mermer vs.) temizlenir.

Siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılır.

Dolaplarınız dıştan silinir.

Buzdolabı ve fırınınız dıştan silinir.

Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği yapılır.

Banyo dolapları dıştan silinir.

Tuvalet, küvet, duşakabin, batarya veya jakuzi yıkanır.

Banyo ve tuvaletler çeşitli kimyasal maddelerle temizlenir.

Fayans duvarlar yıkanır ve silinir.


Hizmetlerimiz

Yenibosna Temizlikçi

Yenibosna Gündelikçi

Yenibosna Gündelikçi Bayan

Yenibosna Temizlikçi Bayan

Yenibosna Gündelik Temizlik

Yenibosna Ev Temizliği

Yenibosna Ofis Temizliği

Yenibosna Temizlik Şirketleri

Yenibosna Temizlik Şirketi

Yenibosna Temizlik Firması

Yenibosna Temizlik Firmaları


Yenibosna Temizlik Firması değil bir yönlendirme firmasıdır. elemanyonlendir.com u Yenibosna Temizlik Firmalarından ayıran özelliği her bölgede yüzlerce temizlik personeli içinden en iyilerini ve referanslılarını tercih ederek memnuniyetinizi sağlamasıdır.


Yenibosna ev temizliği, Yenibosna Temizlikçi Kadın, Yenibosna gündelikçi, Yenibosna günlük ev temizliği yapan bayan, Yenibosna ofis temizliği, Yenibosna ev temizlikçi, Yenibosna temizlikçi, Yenibosna Temizlik Elemanları, Yenibosna İşyeri temizliği, Yenibosna, Temizlik Şirketi Fiyatları, Yenibosna Temizlik Şirketleri, Yenibosna temizlik, Yenibosna temizlik şirketleri, Ev Temizliği Yenibosna, Yenibosna Ofis Temizliği, Temizlikçi arıyorum Yenibosna,

Toplam
81 TL
Ne Kadar Ödeyeceğim ?
Süre: 6 Saat (360 dk.)
0.00 TL

İndirim Kuponu Var Mı?

%20 "Hoşgeldin" İndirimi
0.00 TL
İndirimli Fiyat : 0 TL

Devamlı temizlikçi ihtiyacınız mı oluyor?

Avantajlı abonelik paketlerimiz için tıklayınız.
Temizliğe Neler Dahildir?

Sıkça Sorulan Sorular

Elemanyonlendir.com olarak şimdiye kadarki rezervasyon alışkanlıklarına dayalı olarak; genelde 1+1 için; 6 saat, 2+1 için; 7 saat, 3+1 için; 8 saat yeterli olabilmektedir. Bu vakit içerisinde tüm işlemleriniz ektra ayrımı olmaksızın yapılmaktadır.

Evet aynı gün içerisinde sizlere 1-1,5 saat gibi kısa bir sürede temizlikçi yönlendirmesi sağlayabilmekteyiz

Elbette. Memnun kaldığınız kişinin istediğiniz günler müsait olması durumunda tekrar aynı kişiden hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Evet. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Duvar ve Halı silimi hariç diğer herşey almış olduğunuz rezervasyon saati bünyesinde yapılabilmektedir.Birçok firmada ektra ücretlendirmeye tabi olan; Koltuk, Mutfak ve Buzdolabı içi Cam silimi, Ütü gibi hizmetler müşteri memnuniyetini karşılayabilmek adına elemanyonlendir.com da ektra ücretlendirmeye girmemektedir.

Yol parasını gelen temizlikçiler kendileri karşılamaktadır. Öğle yemeği temini ise sizlere ait olmaktadır.

Yönlendirdiğimzi kişiler birçok müşteri referansına sahip şikayet almamış kişilerden oluşmaktadır. Yine de ilk yarım saat içerisinde gelen kişiden hiçbir şekilde memnun kalmamanız gelen kişiyi durumunda ücret ödemeden geri çevirebilirsiniz. Ya da gün içinde bize ulaşmanız durumunda gerekli telafi talebinde bulunabilirsiniz. Şikayet alan temizlikçilerin kaydı kalıcı olarak silinmektedir.

Rezervasyon sonrası size talebinizi aldığımıza dair bir e posta gönderiyoruz. Ayrıca Rezervasyon yaptığınız gün saat:21:00’e kadar yönlendirilen kişinin sizle sağlamasını sağlıyoruz.

Evet. Tüm banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 302 80 60 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Başka bir tercih yapmamanız durumunda 1 Temizlik elemanı gelmektedir.

Gelen temizlikçiler seçtiğiniz süre içerisinde işlerinizin yetişmesi için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Ancak nadir durumlarda evin büyüklüğü ve özel isteklerinize bağlı olarak süreyi uzatmak isteyebilirsiniz. Temizlik görevlisininde programı uygunsa aynı saatlik ücret üzerinden ilave hizmet alabilirsiniz. ( Rezerve ettiğinzi süre içerisindende kasti olarak herhangi bir süre uzatma suistimali durumunda gün içinde firmamızı arayarak destek talep edebilirsiniz. Bu konuda anında müdahele ve çözüm sunacağımızdan şüpheniz olmasın.)

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. 48 saat kala yapılan iptal işlemlerinde 40 TL lik yönlendirme hizmet ücreti kesintisi yapılarak kalan tutar kartınıza ya da banka hesabınıza iade edilir.

İhtiyaca göre Kova, Bez, Cam sil, Detarjan, Camaşır suyu, Jilet, Temizlik Teli, Elektirikli Süpürge gibi temel malzemeleri temin edebilirsiniz. Yönlendirilen temizlikçi gelmeden önce sizi adres tarifi için aradığında kendilerinden temizlik malzemeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gün içinde ektra bir ihtiyaç halinde gelen kişi sizden malzeme temin etmenizi isteyebilir.

Sistemimizde kayıtlı kişiler onlarca aday arasından titizlikle seçilmiş kimlik ve adres bilgileri teyit edilmiş kişiler olup daha önce yönlendirildikleri kişilerden şikayet almayan ve memnuniyetlerini kazanmış hizmetleri denenmiş gerçek müşteri referanslı kişilerden oluşmaktadır..

Vermiş olduğunuz fatura bilgileriniz doğrultusunda rezervasyon sonrası faturanız adresinize kargo yolu ile ulaştırılıcaktır.

Evet talebiniz doğrultusunda ek ücret ödeyerek temizlik malzemesi isteyebilirsin. Ya da gelen kişi fiş tutarı karşılığı sizin adınıza en yakın marketten gerekli malzemeleri alabilir.

Yönlendirme takibi şirketimiz tarafından sıkı takip altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek eleman yönlendirmesi yapılmakta olup en kötü senaryo için ise; kredi Kartınızdan çekilen tutar iade edilir yada başka bir güne talep etmeniz durumunda tekrar başka bir kişinin yönlendirmesi yapılır.

Haftanın 7 günü 24 saat rezervasyon yapabilir aynı gün, ertesi gün veya istediğiniz herhangi bir gün için talepte bulunabilirsiniz.

Elemanyonlendir.com MYS Grup Bilişim Hizmetleri bünyesinde 4 yıldır İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya Kocaeli, Bursa gibi büyükşehirlerde hizmet veren bir web portalı şirketidir.
Şimdiye kadar birçok iş adamı ve ünlü kişilerin evlerine de temizlik hizmeti vermiş köklü ve bilindik bir firmadır.
Çalıştığı personelleri özenle seçen, referans ve müşteri memnuniyeti araştırması yapan, çeşitli test ve uygulamalara tabi tutan, kimlik ve adres bilgilerini elinde tutan,
Türkiyenin en iyi hizmet portallarından birisidir.

SMS ile sigortalama; Aralarında bir boşluk bırakarak; EV HİZ TC Kimlik Numaranız Ayın hangi gününde çalıştırdığınızı yazıp 5510 a göndererek 10 günden az çalışanlarınızı iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı koruyabilirsiniz. Örnek: ( EVHİZ 16545852412 13 ) gönder > 5510

Web sitesi üzerinden sigortalama;; Talep ettiğiniz günlük temizlikçilerin günlük sigortasını www.turkiye.gov.tr adresindeki "E-hizmetler" menüsünden (sadece 2,10 TL prim yatırarak) kolaylıkla yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.
Elemanyonlendir yalnızca bir platformdur, Web Sitesinde yer alan hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Tüm sosyal maddi ve manevi sorumluluklar hizmet veren ve hizmet alan kişilere aittir.