Levent Temizlikçi

Leventdeki ev ve ofis temizliklikleriniz için yardımcı bayan temizlikçi mi arıyorsunuz ? Şimdiye kadar hizmet aldığınız yerler sizi tatmin etmiyor mu ? İş takibi yapılmıyor ve memnuniyetiniz önemsenmiyor mu ? O halde Türkiye'nin en iyi online temizlik şirketi elemanyonlendir.com ile tanışmamışssınızdır. Rezervasyon ve bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz; 0850 302 80 60

Levent Gündelikçi Bayan

Kimlik bilgileri doğrulanan Levent gündelik temizlik elemanları, temizlikçi bayanlar, sizler için eleman yönlendir denetiminden geçmiş deneyimli ve profesyonel temizlikçilerden oluşmaktadır. Levent ve çevre semtlerden yönlendirilen gündelik temizlikçiler evinize gelmeden daha önce birçok yere yönlendirilmiş müşteri memnuniyetini kazanmış birçok teste tabi tutulmuş kişilerdir.

Levent Temizlik Şirketi

Size en yakın referanslı, güvenilir ve uygun Levent temizlik şirketlerine elemanyonlendir.com ile ulaşın. Eleman Yönlendir sizler için temizlik firmalarını yönlendirdiği işlerde denetler ve sizlerin maksimum hizmeti minimum maaliyetlerle almanızı sağlar. Pro+ temizlikçi özelliği ile memnun kalmanız durumunda ücretsiz olarak tekrar temizlik elemanı yönlendirmesi yapılmaktadır.

Levent TEMİZLİKÇİ

Onca işinizin arasında temizlikle de uğraşmayın! Eleman Yönlendir olarak Leventdeki en uygun fiyatlı, referanslı ve en güvenilir temizlikçi ve temizlik firmalarını sizin için bulup evlerinize ve ofislerinize yönlendirmesini sağlıyoruz. Sizin sadece 0850 302 80 60 numaralı telefondan bizlere ulaşıp temizlik rezervasyonunuzu oluşturmanız yeterli.

Genel Detaylar

Ekstralar

Mutfak Dolabı İçi ( Seçimi Kaldır )

15 TL
  • Evet İstiyorum
  • Hayır İstemiyorum

Buzdolabı İçi ( Seçimi Kaldır )

10 TL
  • Evet İstiyorum
  • Hayır İstemiyorum

Eklemek İstedikleriniz

Adres ve İletişim Bilgilerin

Kullanıcı & Gizlilik kabul Ediyorum.

Levent TEMİZLİKÇİ / Levent EV TEMİZLİĞİ

Elemanyonlendir.com olarak evinize Levent içindeki ya da en yakın lokasyondan güvenilir ve referanslı temizlikçileri yönlendirmekteyiz. Sizde evinizi güvenilir, referanslı temizlikçilere temizletmek istiyorsanız 0850 302 80 60 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli.


Levent Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları, Levent deki Temizlik firmaları yada temizlik şirketlerinden alacağınız hizmet geleneksel yöntemlerle ya da temizlik keşifleri ile şekillenmekteyken; elemanyonlendir.com da saatlik temizlikçi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şimdiye kadar temizlik firmaları ya da temizlik şirketleri nden aldığınız hizmetlerde bir fiyat standardı yoktu.  Genel bir temizlik ya da tam detaylı bir temizlik istediğiniz de aynı ücreti ödüyor olabilirsdiniz. Yani 1+1 ile 2+1 ev temizliği ev temizliği fiyatı aynı olabilir. Elemanyonlendir.com da ise gelecek kişi ve saatleriniz siz belirleyebilir ihtiyacınıza göre temizlik talebinde bulunabilirsiniz. Sizde Levent ve çevresindeki evleriniz ve ofis temizlikleriniz için fiyatları yapılacak olan işe göre değişen fiyatlandırma ve gelecek olan personelin deneyim ve puanlamasına göre temizlik hizmeti almak istiyorsanız. elemanyonlendir.com u tercih edebilrisiniz


Levent Referanslı Temizlikçi

Levent referanslı temizlikçi hizmetinden faydalanmak için 08503028060 numaralı telefondan elemanyonlendir.com ekibine ulaşmanız yeterli. Bizler sizin için Levent’deki temizlikçiler arasından uygun fiyatlı, güvenilir ve referanslı temizlikçileri sizin için buluyoruz. Yıllardır çalıştığımız referanslı temizlikçileri istediğiniz gün ve saatte sizlere yönlendiriyoruz.

Levent Uygun Fiyatlı Temizlikçi Levent uygun fiyatlı temizlikçi arıyor fakat bulamıyorsanız, yada evinizi emanet etmeye korkuyorsanız bize ulaşmanız yeterli. Levent’de uygun fiyatlı temizlikçiler arasından en güvenilir ve referanslı olanı sizler için yönlendirebiliriz.


Levent Gündelikçi / Levent Gündelik Temizlikçi Levent gündelikçi eleman ihtiyacınızı çözmek adına Levent’deki yüzlerce gündelikçi ile tek tek görüşmek yerine sadece tek bir tıkla yüzlerce Levent Gündelikçi arasından en iyisini sizler için seçmemizi sağlayabilirsiniz.


Levent Ofis Temizliği İşlerinizin arasında ofisinizin temizliğini de dert etmeyin. Levent Ofis Temizliği hizmetimizden faydalanmak için sadece birkaç dakikanızı ayırarak bize ulaşmanız yeterli. Akabininde biz sizler için

Levent’de ofis temizliği yapan eleman
lar arasından en iyilerini seçip ofisinize yönlendirmesini sağlarız. Memnun kaldığınız elemanların düzenli olarak Haftalık Ofis Temizliği, yada Aylık Ofis Temizliği hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Temizliğe Neler Dahil?
Levent Temizlikçi Bayan çağırdığınızda vakit yettiğince aşağıdaki temizlik işlemleri sizler için yapılır.

Camlar çekçek yardımıyla iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil) yapılmaktadır.

Evinizdeki veya ofisinizdeki lamba, priz, tablo, rafların temizliği yapılmaktadır.

Halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi yapılmaktadır.

Kapılarınızın temizliği ve silinmesi yapılmaktadır.

Parkelerdeki tozlar süpürge yardımıyla çekilir, paspasla veya elle silimi gerçekleştirilir.

slak zeminler (fayans, seramik, mermer vs.) temizlenir.

Siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılır.

Dolaplarınız dıştan silinir.

Buzdolabı ve fırınınız dıştan silinir.

Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği yapılır.

Banyo dolapları dıştan silinir.

Tuvalet, küvet, duşakabin, batarya veya jakuzi yıkanır.

Banyo ve tuvaletler çeşitli kimyasal maddelerle temizlenir.

Fayans duvarlar yıkanır ve silinir.


Hizmetlerimiz

Levent Temizlikçi

Levent Gündelikçi

Levent Gündelikçi Bayan

Levent Temizlikçi Bayan

Levent Gündelik Temizlik

Levent Ev Temizliği

Levent Ofis Temizliği

Levent Temizlik Şirketleri

Levent Temizlik Şirketi

Levent Temizlik Firması

Levent Temizlik Firmaları


Levent Temizlik Firması değil bir yönlendirme firmasıdır. elemanyonlendir.com u Levent Temizlik Firmalarından ayıran özelliği her bölgede yüzlerce temizlik personeli içinden en iyilerini ve referanslılarını tercih ederek memnuniyetinizi sağlamasıdır.


Levent ev temizliği, Levent Temizlikçi Kadın, Levent gündelikçi, Levent günlük ev temizliği yapan bayan, Levent ofis temizliği, Levent ev temizlikçi, Levent temizlikçi, Levent Temizlik Elemanları, Levent İşyeri temizliği, Levent, Temizlik Şirketi Fiyatları, Levent Temizlik Şirketleri, Levent temizlik, Levent temizlik şirketleri, Ev Temizliği Levent, Levent Ofis Temizliği, Temizlikçi arıyorum Levent,

Toplam
81 TL
Rezervasyon Detayı
Kaç Kişi:1 Kişi
Temizlikçi:Standart Temizlikçi
Kaç Saat:6 Saat
Rezervasyon Tarihi:22.04.2018
Rezervasyon Saati:09:00
Fiyatlandırma
Süre: 6 Saat (360 dk.)
0.00 TL
Ekstralar
0.00 TL
Ara Toplam
0.00 TL
%20 "Hoşgeldin" İndirimi
0.00 TL
İndirimli Fiyat : 0 TL

Devamlı temizlikçi ihtiyacınız mı oluyor?

Avantajlı abonelik paketlerimiz için tıklayınız.
Temizliğe Neler Dahildir?

Sıkça Sorulan Sorular

Bizimle beraber uzun süre çalışan ve gittiği her müşterinin memnuniyetini kazanmayı başarmış sistemimizde kayıtlı en iyi 5 kişiden biri olarak yapacağı işte müşteri memnuniyetini elemanyonlendir.com olarak garanti edebildiğimiz temizlikçilerdir. Pro + Temizlikçilerle aldığınız hizmetten herhangi bir şekilde memnun kalmamanız durumunda aldığınız hizmetin yarı süresi kadar ertesi güne ÜCRETSİZ olarak tekrar hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

Gelen temizlikçiler seçtiğiniz süre içerisinde işlerinizin yetişmesi için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Ancak nadir durumlarda evin büyüklüğü ve özel isteklerinize bağlı olarak süreyi uzatmak isteyebilirsiniz. Temizlik görevlisininde programı uygunsa aynı saatlik ücret üzerinden ilave hizmet alabilirsiniz. ( Rezerve ettiğiniz süre içerisindende kasti olarak herhangi bir süre uzatma suistimali durumunda gün içinde firmamızı arayarak destek talep edebilirsiniz. Bu konuda anında müdahele ve çözüm sunacağımızdan şüpheniz olmasın.)

Elbette. Memnun kaldığınız kişinin istediğiniz günler müsait olması durumunda tekrar aynı kişiden hizmet almaya devam edebilirsiniz. Ayrıca devamlı müşterilerimize özel %10 ek indirim kampanyamızdan da faydalanabilirsiniz.

Evet Silinmektedir. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Duvar, Halı, Koltuk silimi, Ütü Yapımı, Mutfak dolabı ve buzdolabı iç kısımları standart temizlik kapsamında yer almayıp talep etmeniz durumunda rezervasyon sayfasından adet belirterek seçim yapabilirsiniz. Bu ektralar dışındaki banyo ve mutfak duvar fayansları da dahil tüm kısımlar genel temizlik kapsamında yer almakta olup talep ettiğiniz hizmet saati yettiği sürece ektra bir ücret ödemeksizin yapılmaktadır.

Yol parasını gelen temizlikçiler kendileri karşılamaktadır. Öğle yemeği temini ise sizlere ait olmaktadır.

“Standart Temizlikçi” rezervasyonlarınızda ilk yarım saat memnun kalmazsanız gelen kişiyi hiçbir ücret ödemeden geri çevirebilirsiniz.
“Pro + Temizlikçi” rezervasyonlarınızda ise gün boyu verilen temizlik hizmetinden memnun kalmamanız durumunda firmamız tarafından o gün için satın almış olduğunuz rezervasyon süresinin yarı süresi kadar ertesi güne farklı bir temizlik elemanı yönlendirmesi yapılacaktır.
Örn: Almış olduğunuz 8 saatlik hizmetten memnun kalmamanız durumunda ertesi gün içinde 4 saatlik ÜCRETSİZ olarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Rezervasyon sonrası size talebinizi aldığımıza dair bir e posta gönderiyoruz. Ayrıca Rezervasyon yaptığınız gün saat:21:00’e kadar yönlendirilen kişinin sizle sağlamasını sağlıyoruz.

Evet.Banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 302 80 60 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Başka bir tercih yapmamanız durumunda 1 Temizlik elemanı gelmektedir.

Düzenli hizmet almanız durumunda rezervasyon esnasında 0850 302 80 60 nolu telefonlardan müşteri hizmetlerimize belirtmeniz durumunda ikinci rezervasyonunuza özel ektra %10 indirim kazanabilirsiniz.

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. 48 saat kala yapılan iptal işlemlerinde 40 TL lik yönlendirme hizmet ücreti kesintisi yapılarak kalan tutar kartınıza ya da banka hesabınıza iade edilir.

İhtiyaca göre Kova, Bez, Cam sil, Detarjan, Camaşır suyu, Jilet, Temizlik Teli, Elektirikli Süpürge gibi temel malzemeleri temin edebilirsiniz. Ektra bir ihtiyaç halinde gelen kişi sizden malzeme temin etmenizi isteyebilir

Sistemimizde kayıtlı kişiler onlarca aday arasından titizlikle seçilmiş kimlik ve adres bilgileri teyit edilmiş kişiler olup daha önce yönlendirildikleri kişilerden şikayet almayan ve memnuniyetlerini kazanmış hizmetleri denenmiş gerçek müşteri referanslı kişilerden oluşmaktadır..

Vermiş olduğunuz fatura bilgileriniz doğrultusunda rezervasyon sonrası faturanız adresinize kargo yolu ile ulaştırılıcaktır.

Maalesef malzemeli olarak hizmet veremiyoruz. Malzemeleri temin etmeniz durumunda eleman yönlendirmesi yapılabilir. Ya da gelen kişi fiş tutarı karşılığı sizin adınıza en yakın marketten gerekli malzemeleri alabilir.

Ekibimiz bu gibi durumlar için anında yedek eleman yönlendirmesi yapmakta olup Kredi Kartınızdan çekilen tutar iade edilir yada başka bir güne talep etmeniz durumunda tekrar başka bir kişinin yönlendirmesi yapılır.

elemanyonlendir.com MYS Grup Bilişim Hizmetleri bünyesinde 4 yıldır İstanbul ve diğer büyükşehirlerde hizmet veren bir web portalı şirketidir.Şimdiye kadar birçok işadamı ve ünlü isimlerin evlerine de temizlik hizmeti vermiş bulunmaktadır.

SMS ile sigortalama; Aralarında bir boşluk bırakarak; EV HİZ TC Kimlik Numaranız Ayın hangi gününde çalıştırdığınızı yazıp 5510 a göndererek 10 günden az çalışanlarınızı iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı koruyabilirsiniz. Örnek: ( EVHİZ 16545852412 13 ) gönder > 5510

Web sitesi üzerinden sigortalama;; Talep ettiğiniz günlük temizlikçilerin günlük sigortasını www.turkiye.gov.tr adresindeki "E-hizmetler" menüsünden (sadece 2,10 TL prim yatırarak) kolaylıkla yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.
Elemanyonlendir yalnızca bir platformdur, Web Sitesinde yer alan hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Tüm sosyal maddi ve manevi sorumluluklar hizmet veren ve hizmet alan kişilere aittir.